Wat een heerlijke dag fietsen zeg! Goed weer en een mooie route.
Deze etappe kende een paar sterke klimmetjes maar het afdalen ging juist heel geleidelijk waardoor je lekker de tijd hebt om om je heen te kijken en te genieten van de omgeving, de geuren en de stilte van de natuur.
Óók stil was het dode vosje dat aan de kant van de weg lag. Zojuist aangereden door een voorbij jekkerende auto. De auto was een donkerblauwe audi. Kenteken was 31818 (een Luxemburger). Kom je deze rakker tegen, geef ‘m bij voorkeur een kopstoot.
Onderweg ook nog een leuk Nederlands stel uit Luik ontmoet. Waren op weg naar een meer (hoe het meer heette wisten ze niet; ze reden op de tomtom). De échte reden waarom ze in Luxemburg waren was de brandstof (20 cent de liter goedkoper), en sigaretten voor vrouwlief (paar sloffies, ook goedkoper). Om een beeld van het stel te krijgen, moet je eens googlen op de naam Onslow en dan op afbeeldingen drukken.
In tegenstelling tot de tokkies-camping van gisteren staan we nu op een 5-sterren camping. De wc-brillen zijn van bladgoud en we hebben een persoonlijke butler bij de tent. Dit alles voor 15-20 euro per nacht.
We denken erover nóg een nachtje te blijven en het stadscentrum van Wiltz onveilig te maken.